Elektronik Sigara Likiti Antalya

Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik Sigara Çeşitleri 2022

2003 yılında sigarayı bırakmak isteyen Çinli bir eczacının çalışmaları üzerine ortaya çıkmış olan elektronik sigara patentinin de alınmasıyla birlikte Çin’de üretimine başlanmıştır. Elektronik sigara likiti ve elektronik sigara ürünleri o zamanlar teknolojik olarak tam bir geliştirme gösterememiş olsa da zamanla ultrasonik sistemden pilli sisteme geçilmiştir.

Günümüzde  Antalya elektronik sigara ürünlerinde de pilli sistemin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Geliştirilen bu yeni sistem ile birlikte Antalya likitin buharı istenilen miktarda ve istenilen yoğunlukta olmaktadır. Donanımsal olarak da çok fazla parçaya ihtiyaç duyulması böylece engellenmiştir.

E-sigara 2003 yılında ortaya çıkmış olsa da diğer ülkelere girmesi biraz zaman almıştır. Avrupa’ya girişinin 2006 olduğu bilinmektedir. Türkiye’de elektronik sigara çılgınlığının yaygınlaşması ise 2008 yıllarında meydana gelmiştir. Başlarda Türkiye’de elektronik sigaraların tepki topladığı da bilinenler arasındadır.

Sigarayı bırakmak isteyenler içinse Antalya elektronik sigara Dünya Sağlık Örgütü’nün dahi kabul ettiği bir yöntem olarak görülmektedir. Elektronik sigara likit aromalarının sigaranın içerisinde bulunan kimyasallardan arındırılmış olması ve sadece nikotin barındırması sebebiyle böyle bir etkisi olduğu bilinmektedir.

Elektronik Sigara Çeşitleri Nelerdir?

Aslında çeşit olarak değil de marka olarak ve elektronik sigara likiti olarak ürünlerin incelenmesi daha sağlıklı olacaktır. En bilinenler Joyetech, Eleaf, Smok, Vaporesso, Wismec ve Ovale gibi ürünlerdir. Antalya likit yoğunluğuna göre, piline, güç seçeneklerine ve versiyonlarına göre de ürünler farklılık gösterebilmektedir.

Elektronik sigara cihazları ile birlikte kullanabileceğiniz Normal likit ve Salt likit çeşitlerimize ilgili kategorilerimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?