Elektronik Sigara Likiti Antalya

ecig

Tiryakilere ilk e-sigara tavsiyesi

Elektronik sigaralar günlük hayatta sigara bağımlılığının önüne geçebilmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Antalya elektronik sigara ürünlerini tercih eden kullanıcılar, uzun vadeli kullanım sağlayabilmekte ve bu ürünlerin sağlık açısından çok büyük zararları olmadığını da bilmektedir.

Antalya içinde gönderim sağlayan ve elden teslimat yapan firma şık tasarımları ile ergonomik olan bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Elektronik sigara kullanımı gerçekleştirmek ya da likit satın almak isteyen kişiler ise firma ile iletişime geçerek ürün satın alma işlemlerini tamamlayabilmektedir. Pek çok kişi sigaranın elektronik sigaraya göre daha zararsız olduğunu düşünmektedir. Ancak dünya genelinde yapılan  çalışmalar neticesinde elektronik sigaraların normal sigaralara oranla daha az zararlı olduğu tespit edilmiştir.

İngiltere’de yapılan bir araştırma neticesinde elektronik sigaranın tütün mamullerinden %95 oranında daha az zararlı olduğu da kanıtlanmıştır. İngiltere Ulusal Sağlık Sistemi yapmış olduğu çalışmalar neticesinde sigarayı bırakmak isteyen kişiler için e sigara reçetesi verilmesini de önermiştir.

Bu alanda araştırmalar gerçekleştiren ve konu ile alakalı açıklamalarda bulunan kişi ise King’s College London’da bulunan Profesör Ann Mcneill’dir. King’s College London’da çalışan bu profesör elektronik sigara kullanımı gerçekleştirildiği takdirde çok büyük değişikliklerin ortaya çıkabileceğini savunmaktadır.

“Her yıl 80.000’den daha fazla kişi sigara bağımlılığı nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Ancak elektronik sigaraya geçiş sağlandığı takdirde ölüm sayısı yıllık 4 bine kadar oluşabilmektedir” şeklinde belli ifadeleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda Profesör elektronik sigaraya geçiş sağlandığı takdirde ölümlerin çok çok daha azalacağını da vurgulamaktadır.

E sigara kullanımlarının çocuklara karşı herhangi bir özendirme ortaya çıkarmadığı da bilinmektedir. Çünkü ebeveynlerin kullanmış olduğu normal sigaralar çocukları çok daha hızlı bir şekilde özendirmekte ve çocuklar da çok erken yaşlarda sigara kullanmaya başlamaktadır. Ancak elektronik sigaranın ne gibi bir etki sağladığını küçük çocuklar gözlemleyemediğin dan dolayı böyle bir eğilime de girmemektedir.

E Sigaraların Daha Az Zararlı Olduğu Bilinmiyor

E sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler elektronik sigaraların normal sigaralara oranla daha az zararlı olduğu konusunda pek de bilgi sahibi değildir. Özellikle İngiltere’de yapılan bu çalışmalar neticesinde nüfusun yarısından fazlası gerçek sigaraların daha az zararlı olduğunu iddia etmektedir.

İngiltere kamu sağlığı kurumunda çalışan Profesör Kevin Fenton belli zararlı varsayımlar olduğunu ve bu varsayımlarla mutlaka mücadele edilmesi gerektiğini eklemektedir. Elektronik sigaraların tamamen zararsız olmadığını ancak kişilere çok az zararlar verdiklerini de yine Profesör sözlerine eklemektedir. Hatta kişiler İngiltere’de sigarayı bırakabilmek için daha çok elektronik sigaralara geçiş yapmaktadır.

Türkiye genelinde de sigarayı bırakabilmek için kişilerin elektronik sigara kullanması tavsiye edilmektedir. E sigara ürünleri sayesinde kullanıcılar çok daha hızlı bir şekilde sigarayı bırakabilmekte ve bu bağımlılıktan kurtulabilmektedir. %95 oranında daha az zarar verdiği düşünülecek olursa kanser ya da buna benzer hastalıklara yakalanma olasılığı da her geçen gün daha da düşmektedir.

Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakmak

Uzun yıllardan beri tütün mamulü ya da sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler Antalya elektronik sigara tavsiye ürünleri aracılığı ile sigarayı bırakabilmektedir.

Elektronik sigara kullanımı gerçekleştirilerek çok kısa sürede sigara bağımlılığından kurtulabilmek mümkün olmaktadır. Nedeni ise elektronik sigarada nikotin oranının çok daha düşük olması ya da ayarlanabilir durumda olmasıdır. Bu sayede kişiler günlük bir nikotin ihtiyaçlarını kendileri belirlemekte ve diledikleri şekilde ürünlerin kullanımını gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler duman soluması gerçekleştirdiklerini den dolayı bağımlılıkları her geçen gün daha da artmaktadır. Ancak elektronik sigaralarda soluma işlemi buhar aracılığı ile yapılmaktadır. Bu nedenle kullanıcılara sigara kadar büyük zararları da bulunmamaktadır.

Antalya elektronik sigara ürünlerinin hem içimi hem de kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcılar diledikleri aromalara ait likitleri seçerek ürün ile birlikte kullanım sağlayabilmektedir. Bu sayede çok kısa vadede sigara bağımlılığından tamamen kurtulabilmek de mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda kapalı ortamda oturan ya da çalışmak zorunda olan kişiler rahatlıkla elektronik sigara kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Elektronik sigara sayesinde sürekli dışarıya çıkmak zorunda kalmadan keyifli bir içim elde edilebilmektedir. Kullanıcıların çok kısa vadede sigara bağımlılıklarından kurtulabilmeleri için bu ürünü satın almaları ve istedikleri bir aromayı seçmeleri tavsiye edilmektedir. İçimi gerçekleştirildiği takdirde kötü koku ve tat bırakmayan bu ürünler öksürük ya da boğaz tahrişi gibi problemlere de yol açmamaktadır. Kullanıcılar bu ürünleri belli bir süre kullandıktan sonra sigara bağımlılığından da tamamen arınabilmektedir.

Elektronik Sigara Patlar Mı?

Elektronik sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler elektronik sigara ürünlerinden herhangi birini satın alıp kullanabilmektedir. Aynı zamanda kişiler bu ürünlerin patlayıp patlamayacağı konusunda belli kafa karışıklıkları yaşamaktadır. Elektronik sigaralar pilli olduğundan dolayı pillerin kullanımının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aslında patlayan parça elektronik sigara değil içerisinde yer alan pildir.

Bu nedenle elektronik sigara patlamaları ile karşı karşıya gelmemek için kaliteli ve bilinen bir markanın tercih edilmesi gerekmektedir. Sertifikalı olan ve orijinal olan ürünlerin tercih edilmesi bu tür olumsuzlukların önüne geçilebilmesi  konusunda da büyük önem arz etmektedir.

Elektronik sigaraların aynı zamanda bataryalı olan modelleri bulunmaktadır. Patlamaların önüne geçilebilmesi için orijinal şarj cihazları ve elektronik sigaranın orijinal olması gerekmektedir. Bataryalı olan modellerde de belli olumsuzluklar yaşanabilmektedir. Bu cihazlarda patlayan parçanın da pil ya da batarya olduğu kesinlikle unutulmamalıdır.

Elektronik Sigara Bakımı

Elektronik sigara tavsiye ile Antalya satışı ürünleri son derece hassas cihazlardır ve bakımlarının da düzenli olarak yapılması gerekmektedir. İçerisinde pamuk ve fitil bulunan bu ürünler düzenli olarak bakımı gerçekleştirilmediği takdirde bozulabilmekte ya da ayarlamayabilmektedir. Bu nedenle kullanıcıların ya firmadan ya da teknik servislerden destek alarak düzenli bir şekilde bakım işlemlerini sağlamaları gerekmektedir.

Uzun yıllardan beri kullanımı gerçekleştirilen bu ürünlerin kişilere herhangi bir zararı bulunmamıştır. Hatta sigaradan %95 oranında daha da sağlıklı olan bu ürünler sadece gerekli bakımlar yapılmadığı takdirde belli zararlar ortaya koymaktadır. Bu sebeple de kişilerin mutlaka pamuk temizleme işlemini de gerçekleştirmeleri ve doğru nikotin seviyesi ile kullanım sağlamaları önerilmektedir.

Güvenilir Markalar

Elektronik sigara kullanımı gerçekleştirilirken belli elektronik sigaraların kullanılması gerektiğine değinilmektedir. Pek çok kişi hangi markaların daha güvenilir olduğu konusunda bilgi sahibi değildir. Vaporesso, Aspire, Joy e-tec, Kangertech ve Smok gibi pek çok model elektronik sigara alanında en güvenilir markalar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar belli patlamalar yaşamamak ya da yangın gibi problemleri ile karşılaşmamak için uygun pil kullanımı da gerçekleştirmelidir. Elektronik sigara kullanımı alanında en güvenilir piller ise Samsung, Sony ve LG’dir.

Elektronik sigara kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler de bu ürünlerden herhangi birini kullanarak sigara bağımlılığından tamamen kurtulabilmektedir. Antalya içerisinde teslimat yapan ve Türkiye’nin her noktasına gönderim sağlayan bu firma ile iletişime geçmek ve ürün siparişi vermek yeterli olmaktadır. Sigara bağımlılığından tamamen kurtulmak istiyorsanız bu firma ile iletişime geçerek taleplerinizi de çok kolay bir şekilde belirtebilirsiniz. Firma en şık tasarımların teslimini Antalya içindeki pek çok bölgeye sağlamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?