Elektronik Sigara Likiti Antalya

Vaporesso SWAG 80W 4

Elektronik Sigara ve Normal Sigara Farkları

Elektronik Sigara ve Normal Sigara Farkları

Antalya elektronik sigara nedir? Sigaradan farkları nelerdir? Zararları defalarca kanıtlanmış olan sigara, adeta bir zehir küpüdür. İçerisinde bulunan etken maddeler, tek bir nefes almamak için bile yeterlidir.

Sigara tüketimi ve bağımlılığıysa bu zararlara rağmen hızla artış göstermektedir. Elektronik sigaraysa yakın bir geçmişte bir eczacı tarafından üretilen üründür. Sigarayı bırakmak isteyip de bırakamayan birçok kişinin yöneldiği elektronik sigara Antalya, sigarayı bırakmak isteyenler için güzel bir çözüm yolu oluyor. Çevreye rahatsız vermemesinin yanında, kötü kokunun olmaması ve dişlerinizin beyazlığını koruyabiliyor olmanız en güzel yanlardandır.

Elektronik sigarayı normal sigaradan ayıran en önemli özellik şüphesiz tütün bulunmayışıdır. Nikotin ise bulunabiliyor fakat istenilirse nikotin oranı ayarlanabiliyor veya hiç kullanılmayabiliyor. Diğer farklar ise şu şekilde belirtilebilir:

1. Buhar ve Duman Farkı

Elektronik sigaranın en büyük artısı, elbette duman yerine buhardan oluşuyor olmasıdır. İçerisindeki zararsız buhar elbette, ciğerlerinizde meydana gelebilecek tahribatı da engellemektedir.

Sigaraya nazaran seçtiğiniz likit eşliğinde hoş kokulara sahip buhar deneyimleri yaşayabilirsiniz. Sigara dumanında dikkat çekici bir başka unsursa, vücudunuza çektiğiniz ve ciğerlerinizde biriken katran miktarıdır. Ayrıca tat alma duyunuz da azalır ve dişlerin çürümesine sebebiyet verebilir. Böylelikle yanma gibi işlevlerin bulunmadığı Antalya elektronik sigara ürünleri, sigaraya göre daha sağlıklı ürünler olmaktadır.

2. Zehir Unsuru

Sigaranın içerisinde 4000’den fazla zararlı kimyasal bulunurken elektronik sigarata nikotin ve bununla beraber glisetil gibi maddeler ve çok az miktarda kimyasal bulunmaktadır.

3. Likitler ve Tütün

Elektronik sigaraların içiminde bilindiği üzere likitler kullanılmaktadır. Sigarada ise tütün maddesi ve bununla birlikte birçok kimyasal… Tütün katran oluşumuna ve akciğerlerin tümüyle fonksiyonlarını yitirmesine kadar giden bir süreci izler. Likitler ise sadece glisetil adlı kimyasalın etkisiyle akciğerinizde patlamış mısır gibi görünen etkilere sebep olur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?