Elektronik Sigara Likiti Antalya

sm mag kit 7

Elektronik Sigara Antalya Bayisiyiz

Elektronik sigara kullanmaya başlamadan önce dikkat etmemiz gerekenler, kullanırken ise ihmal etmememiz gereken püf noktalar hakkında bir dizi önlemler ile sigarayı bırakmak çok daha keyifli bir hal alacaktır. Sigarayı elektronik sigaraya ile bırakmak bütçenizi oldukça rahatlatacak ve sağlığınızı ise olumlu yönde etkileyecektir. Fakat bir çok kullanıcı daha elektronik sigaraya başlarken ilk denemede kabusa dönüşür ve bunun faydalı olmayacağını daha pahalıya mal olduğunu kanaatine varır ve çevreden duydukları ile elektronik sigaranın daha zararlı olduğunu kanserojen etki yarattığına dair söylemlerle bilinçaltında olumsuz bir etki yaratır. Elektronik Sigara Antalya olarak bu yöntemin ne kadar doğru bir yöntem olduğunu anlatmaya başlayalım.

Başlangıç olarak hadi elektronik sigara alıp sigarayı bırakalım mantığı ile yola çıkmak sizi başarısız kılacaktır. Öncelikle doğru cihaz seçimi yapmanız çok etkili olacaktır her cihazın her Atomizerin farklı özellikleri vardır. Cihaz seçiminde eğer geniş bir bilgiye sahip değilseniz mutlaka destek almanızı öneririz.

Elektronik Sigara Modelleri Antalya sizlere bu desteği tam olarak vermektedir. Kendimizi rahatsız yada kötü durumda olduğumuzu hissettiğimizde doktorumuza başvururuz. Doktor muayeneye başlamadan önce öncelikle bize neyiniz var diye sorar bizler ise anlatırız bunların neticesinde muayene başlar gerekli durumlarda kan, idrar, röntgen, tomografi vb. ister bunların neticesinde karar verir eğer hasta ilaç tedavisi ile sağlığına kavuşacaksa ilaç yazar eğer hastanede kalması gerekiyorsa yatırır, eğer ameliyat olması gerekiyorsa ameliyata alır kısaca ne yapması gerekiyor ise onu yapar. Antalya Elektronik Sigara olarak sizleri doğru cihaz tercihi yapmanız hakkında bilgilendirmek isteriz. Cihaz tercihi yapar iken günlük sigara tüketimine göre belirlemek daha başarıya ulaşacaktır. Günde ortalama 2 paket sigara tüketen bir kullanıcı 900 mAh ile 1500 mAh güce sahip bir cihaz size yeterli gelmeyecektir tersini düşünelim ortalama 5 ile 10 adet sigara içen bir kullanıcıya 220 watt gibi yüksek performans bir cihaz da çok yanlış olacaktır. Bir sebeple kesinlikle doğru cihaz tercihi yapmak gerekir. Bir diğer husus ise coil yeni taktım yandı, ağzıma likit geliyor çekerken çatır çatır sesler geliyor bu tip şikayetleri oldukça çok duyarız şimdi bu konu hakkında detaylı bir anlatım yapalım.

Coil üzerinde bulunan 15-28 /15-30 /30-70 /40-80

coil watt

50-110 çalışma aralıkları coile göre belirlememiz gereken watt aralıklarıdır eğer 15-28 watt aralığında bir coil kullanırken 10-12-13 gibi bir watt değeri ile cihazınızı kullanırsanız coil içindeki bobinlere yeterli derecede sıcaklığa ulaşamayacağı için likit yanma odasında çiğ olarak kalacak ve çekim yaptığınız esnada ağzınıza likit sıçratacaktır bu hiç hoş değildir bunu önlemek için min 15 watt’a cihazınızı ayarlamanız gerekmektedir.

Bu sistemi şu şekilde kıyaslama yapabiliriz. Çay çiğ olduğu zaman yada demini almadığı zaman yada 70/80 derece kaynayan su ile çay demlersek o çay bize keyif vermez 100 derece suyun kaynama derecesidir iyi kaynayan bir su ve sonuç ortada keyifle içeceğimiz bir bardak çay. Buradan şu son uca varıyoruz coil üzerinde 50-110 yazıyor ise cihazın watt başlangıcı min 50 watt olması gereklidir.

Peki 110 ve üzeri olursa ne olur bu hiç birşey olmaz coil içindeki bulunan tel aşırı ısınmadan dolayı yanacaktır ve size ağızda ve boğazınızda hoş olmayan bir tad ve koku olacaktır bu şekilde yanmış bir coil kullanmak çok yanlıştır her zaman doğru watt aralığı. Coil üzerinde bulunan aralıkların hemen altında “Best” yazan watt aralığı her zaman en iyi verim alacağınız aralıktır örneğin 50/110 hemen altında Best 60/80  işte bu watt aralığında kullanırsanız en iyi sonucu elde edersiniz.

Diğer önemli ayrım ise bir çok kişi bu noktayı atlar cihazın düğmesine basıp çekime daha sonra başlamakta likitin daha sonra biriken kalıntılar sızıntıya yol açar ve çekim esnasında çatır çutur ses çıkartır bunun önüne geçmenin yolu çekim yaparken elimizi düğmeden kaldırıktan sonra yaklaşık 1 saniye daha boş çekim yapmak iyi bir kullanım keyfi yaşamamıza katkı sağlayacaktır. Elektronik Sigara Antalya doğru çözüm ve mükemmel bir yol haritası çizmektedir eğer hala sigara kullanmaya devam edip etmemek tamamen sizlerin elinde artık kötü kokuya dişlerinizin sararmasına sağlığınızın sizi rahatsız etmesine ve bütçenize zarar vermesini istemiyorsanız doğru yoldasınız.

Benzersiz buhar keyfi ve sağlığınız için orjinal ürünlerden kesinlikle vazgeçmemelisiniz. Kulladığınız likitin yan sanayi ürünlerden üretilmemiş olmasına ve dikkat ediniz.

Diğer Elektronik Sigara Antalya ürünlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Likit Çeşitleri 

Coil Çeşitleri

Atomizer Çeşitleri

Ayrıca elektronik sigara Antalya, Kepez, Muratpaşa, Döşemealtı, Konyaaltı, Lara, Kumluca, Serik, Korkuteli, Finike’de de hizmet vermektedir. Antalya elektronik sigara satılan yerler 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?