Elektronik Sigara Likiti Antalya

elektronik sigara antalya 24d

Elektronik Sigara Zararlı Mı?

Elektronik sigara Antalya zararlı mı? Artan tüketim çılgınlığı, gelişen teknoloji ve bunun yanı sıra girişimcilerin dur durak bilmeyen fikirleri günümüzde birçok ürünün doğuşunu sağlamıştır. Bu ürünlerden bir tanesi de şüphesiz elektronik sigaralar olmaktadır. Elektronik sigaraların ortaya çıkışı için çok fazla geriye bakmaya gerek yoktur. Bundan yaklaşık olarak 14-15 yıl geriye gitmek yeterli olacaktır. Elektronik sigaralar ve elektronik sigara likiti dediğimiz kavramlar 2003 yılında Çinli bir eczacının çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Hon Lik adlı eczacı elektronik sigara likiti ve e-sigaranın mucidi olarak biliniyor.

Kendisinin de sigara bağımlısı olması sebebiyle elektronik sigara çalışmalarına başladığı ve bu fikri geliştirerek daha zararsız ürünler ortaya koyma çalışmaları yürüttüğü, daha sonra da bu ürünün patentini aldığı biliniyor. Peki elektronik sigara zararlı mı?

Elektronik Sigara Zararlı Mı?

Kafalardaki en büyük soru belki de bu olmaktadır. Sigara kullanıcılarının hepsinin sigaranın zararlarının farkında olduğu su götürmez bir gerçek. Her gün ekranlarda bir yenisinin eklendiği ve bilinçaltına işleyen kamu spotları da bunu kanıtlar niteliktedir. 4000 bin çeşit zehrin bulunduğu sigaradan kurtulmak için yönelilen elektronik sigara antalya, normal sigaraya nazaran kat kat daha az zararı bulunan bir maddedir. İçerisinde tütünde bulunan kimyasalların bulunmaması ve sadece buhardan oluşması sebebiyle bile elektronik sigaranın daha güvenilir bir tercih olduğunu göstermektedir. Elbette içerisinde bulunan Antalya likit aromalarında nikotin barındırması durumunda uzun süreli kullanımlarda zarar verebilmektedir. Nikotin hali hazırda zaten vücudumuz içerisinde bulunmasına karşın elektronik sigara likiti ve elektronik sigara tüketiminin uzun süreli ve sürekli kullanımı zararlar doğurabilmektedir. Bunun yanı sıra sahte Antalya likit ürünlerinin kullanımı da size zararı dokunabilecek ürünler olabilir. Orijinal ürünleri kullanmaya bu noktada özen gösterilmelidir.

Elektronik sigara, her ne kadar sigaradan bilimum daha az zararlar içerse de elbette çeşitli zararları bulunmaktadır. Nikotin bağımlılığı bunlardan bir tanesidir. Fakat sigarayı bırakmaya kararlı birisi için hem psikolojik hem de fiziksel olarak en büyük hazırlayıcı yine elektronik sigaralar olmaktadır.

1 thoughts on “Elektronik Sigara Zararlı Mı?”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?