Elektronik Sigara Likiti Antalya

enjoy slide c2

Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri

Elektronik sigara dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Sigara bağımlısı olan ve uzun yıllardan beri sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler bu ürünlere yönelmekte ve sağlık açısından sigaranın oluşturduğu zararları en aza indirmeye çalışmaktadır.

Son derece ergonomik olan bu ürünlerin pek çok farklı tasarımı ve renk seçeneği de bulunmaktadır. Antalya elektronik sigara kapsamında kullanıcılar diledikleri ürünleri seçerek siparişlerini verebilmekte ve bakımlarını gerçekleştirdikleri sürece uzun yıllar da kullanım sağlayabilmektedir. Elbette bu alanda en önemli faktör elektronik sigaralar için likit seçimi gerçekleştirmektir. Kullanıcılar oranlarını doğru bir şekilde belirleyemedikleri bu likitler için kafa karışıklıkları yaşamakta ve sonrasında da belli problemler ile karşı karşıya gelebilmektedir.

Elektronik sigaralarda yaygın olarak bilinen VG PG oranları büyük önem arz etmektedir PG adı verilen kavram elektronik sigaranın solmuş olduğu buharın sertliğini ve nikotin oranını belirlemektedir. Mililitre adı verilen oran ise yine nikotinin sıvı açıdan ölçümünü gerçekleştirmektedir. Yani kişiler elektronik sigaraya kaç mililitre nikotin eklemeleri gerektiğini mililitre aracılığı ile belirlemektedir. Orijinal olarak satışı gerçekleştirilen Antalya elektronik sigara likit ürünleri 10 mililitre olarak üretilmekte ve satılmaktadır. PG ve VG adı verilen kavramlar ise tam da bu noktada ortaya çıkmaktadır. PG propilen glikol anlamına gelmektedir. VG ise bitkisel gliserin anlamını taşımaktadır. Bu nedenle her iki kavram da son derece güvenli olmakla birlikte herhangi bir zehir de içermemektedir. Elbette bu oranlar doğru bir şekilde ayarlanmadığında kişilerin boğazında yanmalara ya da tahrişlere sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple de kişilerin elektronik sigara ve likit satın aldıktan sonra kullanma kılavuzunu doğru bir şekilde incelemeleri ve oranları yine en doğru şekilde belirlemeleri gerekmektedir.

Yoğun bir buhar almak isteyen kişiler VG oranını yükseltmeli ve buna göre içim sağlamalıdır. Aroma yoğunluğu sağlamak isteyen kişilerin ise PG oranını yükseltmeleri gerekmektedir. Elektronik sigara Antalya kapsamında tek çok likit seçeneği bulunmaktadır. Kullanıcılar diledikleri aromaları seçerek siparişlerini de verebilmektedir. Antalya içerisinde ikamet eden kullanıcılara likitler ve elektronik sigaralar elden teslim edilmekte aynı zamanda ücretsiz servis hizmeti de sunulmaktadır.

Elektronik Sigara Modelleri

Antalya elektronik sigara modelleri kapsamında pek çok ürün yer almaktadır. Kullanıcılar ürünün içiminden çok tasarımına da önem vermektedir. Hem bayanların hem de erkeklerin tercih ettiği elektronik sigaralar farklı renklere de sahiptir. Bayanlar için beyaz, pembe, gümüş, sarı, yeşil, turuncu, mor, mürdüm, ve lila gibi pek çok seçenek bulunurken erkekler daha çok siyah ve gri olan modelleri tercih etmektedir. Elektronik sigaraların aynı zamanda sigara modeli, kalem modeli mod ve tank modeli de yer almaktadır. Sigara modeli dışarıdan bakıldığında daha çok sigaraya benzer bir özelliğe sahiptir. Küçük bir pile sahip olan bu Elektronik sigaralarda doldurma haznesi de bulunmaktadır. Sigara bağımlısı olan ve ciddi bir tiryakiliğe sahip olan kişiler bu ürünleri kullandıkları takdirde yeterli tatmini sağlayamamaktadır. Kalem modeli olarak bilinen Antalya elektronik sigara modelleri arasında yer alan bu ürün, sigara modellerine göre birazcık daha büyük bir ölçüye sahiptir. Tekrar doldurulabilmekte olan bu ürün yine yüksek  tatmin özelliğine sahip değildir. Ortalama bir elektronik sigara modeli olmasının yanı sıra yine sigara tiryakileri bakımından tercih edilmemektedir. Son olarak mod ve tank modeli olarak bilinen elektronik sigaralar hem hazne hem de boyut açısından diğerlerine göre daha büyüktür. Yoğun buhar soluyan bu ürünler sigara tiryakileri tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu ürünler sayesinde sigara bağımlılığından tamamen kurtulabilmek de mümkün olabilmektedir. Kullanıcılar Her 3 model için PG ve VG ayarlaması gerçekleştirebilmekte, kapalı ortamlarda dahi bu ürünleri rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Elektronik Sigara ile Normal Sigara Arasında Ne Gibi Farklar Bulunmaktadır?

Elektronik sigara kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler bu ürünlerin normal sigaralar ile aralarında ne gibi bir fark olduğunu sıklıkla sorgulanmaktadır. Elektronik sigaralar ile tutun Mamulleri arasında çok büyük farklılıklar yer almaktadır. Hem yoğunluk hem de zarar açısından bir değerlendirme gerçekleştirilecek olursa elektronik sigaralar tamamen buhar sistemi ile çalışmaktadır. Bu nedenle kişilerde herhangi bir kalıcı rahatsızlığa sebebiyet vermemektedir.

Elektronik sigaralar likit sistemi ile performans gösterdiğinden dolayı ağızda kötü koku ve tat bırakmamaktadır. Ancak paket sigaraların içimi gerçekleştirildiği takdirde son derece kötü bir koku ve kötü bir tat bırakmaktadır. Elektronik sigaraların bir diğer avantajı ise kapalı ortamlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir durumda olmasıdır. Hatta pek çok kişi kapalı alanda sigara içemediğinden dolayı elektronik sigaraları tercih etmektedir. Paket sigaraların içerisinde son derece zararlı maddeler yer almaktadır. Katran, fare zehri ya da kimyasal gibi pek çok madde solunduğunda kansere dahi sebebiyet verebilmektedir. Sigaralar ortalama 9 TL ile 15 TL arasında farklılık göstermektedir; ancak elektronik sigaralar bir defa satın alındığında yaklaşık olarak 1 ay gibi bir sürede bu tutar amorti edilebilmektedir.

Elektronik Sigara ile Sigara Nasıl Bırakılır?

Antalya elektronik sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler aynı zamanda sigaranın bu ürün ile nasıl bırakılacağını sürekli olarak sorgulamaktadır. Vücut sigara kullanımı gerçekleştirilmeye başlandığı anda belli bir nikotin oranına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle her gün belli oranda sigara tüketimi gerçekleştirilmektedir.

Sigarayı tamamen bırakmak isteyen kişiler elektronik sigaralara yönlenmedikleri takdirde yaklaşık olarak bir gün dayanabilmekte ve sonrasında yeniden tütün mamulü tüketimine yönlenmektedir. Bu durumun da sigaranın bırakılamamasına neden olmaktadır. Ancak elektronik sigaralar kişilerin bu süreci çok kolay bir şekilde atlatabilmesine olanak sağlamaktadır. Çünkü nikotin bağımlılığının ortadan kaldırılabilmesi için tamamen aşılması gereken süre 72 saat olarak bilinmektedir. Aslında kişiler tamamen psikolojik olarak 3 ay gibi bir süre boyunca sigarayı bırakma konusunda büyük zorluklar ile karşı karşıya gelmektedir. Antalya’da Elektronik sigara kullanımı gerçekleştirilirken paket sigara kullanımı kesinlikle sağlanmamalıdır. İlk 72 saatlik sigara sonlandırma işleminin sonrasında elektronik sigaraya geçiş sağlanmalı ve günlük nikotin ihtiyacı tamamen bu ürünler tarafından alınmalıdır. Kişilerin aynı zamanda elektronik sigara sayesinde nikotin oranlarını ayarlayabilmeleri gibi ayrıcalıkları da bulunmaktadır. Antalya elektronik sigara ürünleri kapsamında pek çok artı kullanıcılara sunulmaktadır. Buhar yoğunluğunun yanı sıra nikotin yoğunluğun da bu ürünler sayesinde çok rahat bir şekilde ayarlanabilmesi kişilerde sigara bırakma süreçlerini bu ürünler sayesinde çok kolay bir şekilde atlat bilmektedir.

Esigara ürünlerini kullanan kişiler çok kısa bir sürede sigara bağımlılığını ortadan kaldırabilmektedir. Antalya bölgesinde hizmet veren bu firma çok kısa sürede ürün temini sağlamakta ve ücretsiz servis hizmeti de gerçekleştirilmektedir.

Antalya’nın pek çok bölgesine elden teslimat sağlayan bu firma farklı tasarımları ve likit seçenekleri ile de kullanıcıları memnun etmektedir. Kavun, çilek, waffle, çikolata, latte, karpuz ve kiraz gibi pek çok aromanın yanı sıra kullanıcılar için özel karışımlar da yine bu firma aracılığıyla sunulan ürünler arasında büyük önem arz etmektedir. Sigara bağımlılığından tamamen kurtulmak ve elektronik sigara ile bu süreci atlatmak isteyen kişiler ürün taleplerini firmaya belirtilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?