32 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Salt likit Antalya’da pod elektronik sigara likiti olarak kullanılan bitkisel aromalardır. Bir Antalya salt likit markasıyız.

Enjoy Salt Likit Antalya

Tobacco Trail Salt Likit

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Enjoy Coffee Aromalı Salt Likit

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Tribeca Salt Likit Antalya

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Enjoy Castle Long Salt Likit

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Enjoy Legend (Zıkkım) Salt Likit

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Kanzi Salt Likit

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Time Bomb Salt Likit

110.00 

Enjoy Salt Likit Antalya

Enjoy Dream Salt Likit

110.00 
YENİ

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Lemonde Salt Likit

110.00 

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Freeze Salt Likit

110.00 
YENİ

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Cigar Salt Likit

110.00 
YENİ

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Graperry Salt Likit

110.00 
YENİ

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Latte Salt Likit

110.00 
YENİ

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Pancake Salt Likit

110.00 
YENİ

İnsomnia Salt Likit

İnsomnia Milkman Salt Likit

110.00 

Salt likit olarak hızlı servisimiz vardır. Antalya Muratpaşa, Kepez,Konyaaltı ve Döşemealtı ilçelerine satışlarımız vardır. Ayrıca Türkiye'nin tüm ilçelerine kargo ile siparişlerinizi ulaştırıyoruz. Salt likit kullanımı; hem nikotin ihtiyacınızı tam olarak karşılaması hem de fiyat performans oranı bakımından en iyisini vaat etmesi dolayısıyla önem taşıyor. Buhar dönüşümünün ardından içinize buhar çekerek bu deneyimi yaşamış olursunuz.

Salt Likit Çeşitleri

Siz de salt likit ürünleri sayesinde kaliteli bir pod elektronik sigara likiti deneyimi yaşayabilirsiniz. Relax salt likit çeşitleri arasında Tropical Climate salt likit, Tribeca salt likit, Sweet Daiquri salt likit, Queen salt likit, Pinkman salt likit, Pinkman cool salt likit, Golden Dream salt likit ve daha birçok ürün yer alıyor. Relax markasının pod elektronik sigara likiti konusunda hem kaliteli hem de hesaplı seçenekler sunduğundan bahsetmeliyiz.

Salt Likit Aromaları

Pod elektronik sigara likiti arayışında iseniz size ısrarla One Hit Wonder markasının premium sigara likiti çeşitlerini tavsiye ediyoruz. Army Man, Island Man, Island Man Iced, Muffin Man gibi farklı aromalara sahip pod elektronik sigara likiti ürünlerine kesinlikle hayran kalacaksınız.

Nasty premium salt likit çeşitleri de beğeninize sunuluyor. Salt Reborn Cash Man, Salt Reborn Hippie Trail, Juice Silver Blend ve daha birçok pod elektronik sigara likiti bu kategoride bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Enjoy premium salt likit ürünleri de harika içerikleri size hitap ediyor. Dream, Legend, Kanzi ve daha birçok pod elektronik sigara likiti sizlerin beğenisine sunuluyor.

Salt Likit Avantajları Nelerdir?

Bilhassa son zamanlarda elektronik sigara likit arayışında olanların tercihi salt likit oluyor. Herhangi bir yapaylık hissi oluşturmaması; salt likitin sahip olduğu avantaj olarak dikkat çekiyor. Ayrıca, salt likitin daha yüksek bir nikotin seviyesine sahip olduğunu ifade etmeliyiz. Salt likit ürünlerini kullanmak için gerçekten de çok fazla sebebiniz var! Her şeyden önce, gerçek sigaraya en yakın deneyimi yaşamış olursunuz.

İnsanlar; nikotin bağımlılığından kurtulmak adına sigarayı bırakmak isterler. Ancak, nikotin kullanımını bir anda bırakmak mümkün değildir. Bu noktada, nikotin ihtiyacınızı karşılamak ve bu bağımlılıktan aşamalı olarak kurtulmak adına elektronik sigara likit kullanabilirsiniz.

Elektronik sigara likit olarak salt likit kullanmayı tercih ettiğiniz takdirde çok daha az kullanımla yüksek bir nikotin doyumuna ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, nikotin seviyesinin 25 ila 50 mg arasında değiştiğini ifade etmeliyiz.

Salt Likit ile Normal Likit Arasındaki Farklar

Salt likit ürünlerini kullanmayı düşünenlerin aklında salt likitin normal likitten farkının ne olduğuna dair sorular bulunuyor. Salt likit içerisinde diğer elektronik sigara likit türlerine kıyasla nikotin tuzunun etkisini hissedersiniz.

Bu sayede, ufak bir pod mod cihaz sayesinde dahi yoğun bir e-sigara deneyimi yaşamış olursunuz. Ayrıca, diğer sigara likit türlerine kıyasla boğaz vurumunun çok daha etkili olduğunu da ifade etmeliyiz. Günümüzün teknoloji harikası olarak dikkat çeken ve yer tasarrufu sağlayan pod mod cihazlarda kullanılabiliyor oluşu; salt likiti ayrıcalıklı kılan detaylardan bir diğeridir.

Pod elektronik sigara likiti olarak salt likit tercih ettiğiniz takdirde damak tadınıza hitap eden farklı aromaların da tadını çıkarırsınız.

Salt Likit Uzun Ömürlü Mü?

Salt likit Antalya ürünlerini kullanmak isteyenlere bu ürünlerin uzun ömürlü olduğunu da ifade etmeliyiz. Baz nikotin ile kıyaslandığında raf ömrü oldukça uzundur. Ayrıca, 30 ml’lik şişelerde satılırlar. Bu sayede, alan tasarrufu sağlarlar. Alan avantajının yanı sıra istediğiniz her yere götürme imkanı da sunarlar.

Pod Elektronik Sigara Likiti ile Çalışır Mı?

Salt likit; genellikle yeni nesil pod mod e-sigara cihazlarıyla beraber çalışır. Kalite konusunda eski nesil cihazlara kıyasla çok daha güvenilir olduklarını ifade etmeliyiz. Buna ek olarak, küçük boyutları sayesinde yer tasarrufu yapmanızı da sağlarlar.

Salt likit kalite ve yer unsuruna ek olarak fiyat performans oranı bakımından da başarılıdır. Birçok yer sayesinde salt likit ürünlerini satın alma şansına erişirsiniz.

Salt likit için kalite, alan ve yer gibi unsurlar dışında pg – vg oranlarının da önemli olduğunu söylemeliyiz. Vg ve pg elektronik sigara likiti içerisinde bulunan maddeleri ifade eder. Vg; bitkisel gliserin olmakla beraber pg ise kimyasal gliserin kısaltmasıdır. Pg ve vg bileşenlerinin bitkisel ve kimyasal içerikleriyle zararlı olmadığını söylemeliyiz.

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?