Elektronik Sigara Likiti Antalya

enjoy slide c2

Orijinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır?

Geleneksel tütün ürünlerinden uzaklaşmak ve yeni sulara yelken açmak isteyenler için Antalya elektronik sigara ürünleri, oldukça cazip seçenekler olarak göze çarpmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinde kullanımı çok küçük yaşlara kadar düşen ve yoğun bir ilgiyle karşılaşan elektronik sigaralar, buhar özelliği ve daha az zarar verici kimyasallarıyla ortaya çıkıyor. Hatta bir kesim uzmana göre elektronik sigaranın bir zararı bulunmuyor.

Ülkemizde de oldukça talep gören elektronik sigara Antalya ürünleri, likitleri itibariyle de hoş seçenekler içeriyor. Normal sigara tütününün bet ve kötü tadına kıyasla, hoş aromalarla adeta sizi büyüleyici bir özellik taşıyorlar. Ancak zaman zaman bu aromaların da sıkıntılı durumlar ortaya çıkardığı olabiliyor. Özellikle orijinal likit yerine, sahte likit satışı gerçekleştirmeye çalışan işletmeler veya kişiler, sağlığınız için tehlike arz etmektedir.

Peki, orijinal elektronik sigara likit ve sahte elektronik likit arasındaki farkı nasıl anlayabilirsiniz? Fırsatçıların kurduğu bu tuzaklardan kaçmak için son derece dikkatli bir alıcı olmanız gerekir. Piyasada bulunan sahte likit ürünlerinden kaçınmanın en iyi yolu, şüphesiz bilinirliğini kanıtlamış ve uzun süredir ürünlerinin piyasada yer aldığı firmalardan alışveriş yapmaktır.

Öncelikle ilk dikkat etmeniz gereken yer, “şişe ve kutular”dır. Kutusuz likitleri almamanız ve korumalı şişelere sahip ürünleri tercih etmeniz önerilir. Aynı şekilde yine, likit kutusunun üzerindeki rakamlardan likitin miktarını ve içerdiği nikotin seviyesini görebilirsiniz. Bir diğer husus, son kullanma tarihidir. Son kullanma tarihi bulunmayan veya geçen ürünleri kesinlikle satın almamanız önerilir. Unutmayın ki ucuz etin yahnisi de yenmez, çok ucuz ürünlerden kaçının çünkü muhtemelen o ürünler, sahte ürünlerdir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?