Elektronik Sigara Likiti Antalya

Antalya Elektronik Sigara satış noktası

Elektronik Sigara Antalya Bayisi

Günümüzde elektronik sigara pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Uzun yıllardır sigara bağımlılığı yaşayan ve bu illetten kurtulmak isteyen kişiler yoğun olarak bu ürünleri tercih etmektedir. Pek çok farklı tasarımı bulunan ve likit sistemler ile performans gösteren bu ürünler pek çok bölgede sıklıkla kullanılmaktadır. Antalya da elektronik sigaraların kullanıldığı yoğun bölgeler arasında yer almaktadır.

Elektronik sigara Antalya kapsamında elden teslimat sağlanmakta ve ücretsiz servis hizmeti de bu kapsamda sunulmaktadır. Antalya bölgesi içerisinde ikamet eden kişiler hem likit hem de elektronik sigara siparişlerini firmaya iletebilmektedir. Serik, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Finike, Kaş, Kemer, Kumluca, Korkuteli, Manavgat, Konyaaltı, Kepez, Muratpaşa ve Antalya Merkez gibi pek çok bölgeye firma tarafından satış ve teslimat gerçekleştirilmektedir.

Elbette elektronik sigaraların pek çok faydası da bulunmaktadır. Buhar sistemi ile çalışan ve duman solumayan bu ürünler içim sağlanırken ortama hoş bir koku da bırakmaktadır.

Elektronik sigara Antalya, elektronik sigara alanında hizmet sunan önemli firmalar arasında yer almaktadır. Antalya bölgesinde ikamet eden kişiler bu ürünlerin teminini sağlamak istediklerinde firma ile iletişime geçerek gerekli taleplerini de sunabilmektedir. Aynı zamanda firma yedek parça pil ve cam gibi pek çok ürünün temininde de ekstra olarak sağlayabilmektedir. Buhar keyfi yaşamak ve sigara bağımlılığını tamamen ortadan kaldırmak isteyen kişiler yan sanayi ürünler yerine orijinal olan bu ürünleri tercih edebilmektedir.

Elektronik Sigara İçeriği

Elektronik sigara Antalya kullanımı gerçekleştiren kişiler elektronik sigaraların içerisinde ne olduğunu merak etmektedir. Sigara bağımlılığının tamamen ortadan kaldırılabilmesi ve günlük nikotin ihtiyacının karşılanabilmesi için yaygın olarak kullanılan bu ürünlerin içeriğinde likitler yer almaktadır.

Duman yerini buhar soluyan bu ürünler pil ya da batarya ile çalışmaktadır. %95 oranında azaltılmış olan sigara muadili bu ürün pek çok zararı da ortadan kaldırmaktadır. Ürünleri kullanan kişiler ise sigara kadar etkin zararlar ile karşı karşıya kalmamaktadır. Bu nedenle sigaradan tamamen kurtulmak isteyen kişiler elektronik sigaraları tercih etmektedir.

Elektronik Sigarayı Kimler Kullanabilir?

Elektronik sigara kullanımı gerçekleştiren kişiler bu ürünleri kimin kullanabileceğini de merak etmektedir. Duman yerine buhar ile soluması sağlanan bu ürünlerin yaş ortalaması çok küçük yaşlara kadar inmiştir. Özellikle sigara kullanımı gerçekleştiren ve sigaranın zararlarından şikayet eden kişiler daha çok elektronik sigaralara yönelmeye başlamıştır.

Sigara kullanımının yasal sınırı 18 yaş olarak bilinmektedir. Bu nedenle 18 yaşın altındaki kişilere elektronik sigara satışı Türkiye sınırları içerisinde sağlanmamaktadır. Her yaştan ve her kesimden kişiler elektronik sigara tüketimi sağlayabilmektedir. Özellikle tütün mamullerinden ve paket sigaralardan tamamen kurtulmak, daha sağlıklı bir hayat yaşamak isteyen kişiler elektronik sigaraları tercih etmektedir. Farklı aromalar ve karışımlar ile tüketilebilecek bu ürünler sigaradan %95 oranında daha az zararlı olarak bilinmektedir.

Elektronik Sigara Hakkında Yanlış Bilinenler

Antalya’da elektronik sigara ürünlerini kullanan kişiler ya da kullanım sağlamak isteyen sigara bağımlıları, elektronik sigara hakkında pek çok faktörü yanlış bilmektedir. Likit satın almak ya da farklı aromalar denemek isteyen kişiler bu ürünlerin yan sanayi olup olmadığını mutlaka kontrol etmeleri gerekmektedir. Kişiler elektronik sigaranın son derece zararlı olduğunu düşünmektedir. Bunun nedeni ise piyasada satılan yan sanayi ürünlerden ve likitlerden kaynaklanmaktadır. Orijinal ürün satın alan ve bu ürünleri kullanan kişilerde sağlık açısından sigara kadar büyük zararlar tespit edilmemektedir. Kişilerin bu ayrımı gerçekleştirebilmeleri için belli faktörler hakkında da bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Sahte olan likitlerde kutular düz beyaz bir yapıdadır ve dar olarak satışa sunulmaktadır. Sahte olan likitlerin üzerinde herhangi bir bandrol ya da ambalaja rastlanmamaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin üzerinde herhangi bir mililitre ölçüsü de yer almamaktadır. Sahte olan ve piyasaya sürülen likitler son derece akışkan bir yapıya sahip olduğundan orijinal olmadıkları hemen anlaşılabilmektedir. Bir diğer önemli faktör ise sahte olan likitlerin üzerinde son kullanma tarihinin yer almadığıdır. Kişilerin mutlaka dikkat etmesi gereken bir diğer husus ise likitlerin üzerinde kilit kapak bulunup bulunmadığıdır. Kilit kapak bulunan likitler orijinal, bulunmayanlar ise sahte olarak değerlendirilmektedir.

Elektronik sigara ürünlerinden satın almak ve denemek isteyen kişiler firma ile iletişime geçerek ürün temini gerçekleştirebilmektedir. Antalya bölgesinde ikamet eden kişilere elden teslimat gerçekleştirilmekte ve yedek parça temini de firma tarafından sağlanmaktadır. Farklı modelleri ve likit seçeneklerini tercih etmek isteyen kişiler için aynı zamanda pek çok alternatif de bulunmaktadır.

Kullanıcılar da sigara bağımlılığından tamamen kurtulabilmek için ergonomik olan bu ürünleri kolayca satın alabilme ayrıcalığına da sahiptir. Antalyada elektronik sigara satan yerler denildiği zaman ilk akla gelen ELEKTRONİK SİGARA ANTALYA; Vaporesso, SMOK, Wismec, Eleaf, Joytech marka ürünlerin Enjoy Likit, coil, atomizer, cam, pil ve yedek parçalarını sizlere sunmaktadır.

Benzersiz buhar keyfi ve sağlığınız için orjinal ürünlerden kesinlikle vazgeçmemelisiniz. Kulladığınız likitin yan sanayi ürünlerden üretilmemiş olmasına ve dikkat ediniz.

Diğer Elektronik Sigara Antalya ürünlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Likit Antalya 

Coil Çeşitleri

Atomizer Çeşitleri

Elektronik Sigaralar Boğazda Yanmaya Neden Olur Mu?

Elektronik sigara satışı Antalya ürünlerini kullanan kişiler bu ürünlerin boğazda yanma yapıp yapmadığını merak etmektedir. Boğazda oluşan yanma hissi belli dönemlerde ortaya çıkabilmektedir. Özellikle yoğun olarak tütün mamulleri kullanan kişilerde bu durumlara sıklıkla rastlanabilmektedir. Boğaz yanmasının en önemli nedeni ise nikotin miktarının yüksek olması ve katran gibi maddelerin solunumunun sağlanmasıdır.

Kısacası boğaz yanması tamamen paket sigara ya da tütün tüketimi nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Elektronik sigaralarda ise bu gibi durumlar çok az rastlanılan durumlar arasında yer almaktadır. Elektronik sigaralar nedeniyle boğazda yanma hissi oluşmasının sebepleri arasında nikotin oranı, çekim hızı, volt ve VG PG oranı yer almaktadır. Kişilerin bu durumda yapması gereken şey ise bu oranları engellemektir. Bahsedilen bu sebeplerin detayları aşağıda yer almaktadır.

  • Çekim hızı elektronik sigara Antalya ürünlerinde ayarlanması gereken önemli faktörlerden biridir. Yemekten sonra içilen elektronik sigaralarda sıklıkla rastlanılan bu durum, boğazda belli yanmaların meydana gelmesine sebep olabilmektedir. Voltaj ayarı gerçekleştirilemeyen elektronik sigaralar kullanılıyor ise boğaz yanması ile karşılaşmak olası durumlardan biridir. Bu durumun önüne geçebilmek için ise yemeklerden sonra mutlaka orta hızlı bir çekim sağlanmalıdır.
  • Elektronik sigara Antalya ürünlerinin voltaj ayarı gerçekleştirildiği takdirde yine boğaz yapmalarının önüne geçebilmektedir. 3.6 ya da 3.7 gibi oranlarda ayarları düşürülen elektronik sigaralar boğaz yapmalarının önüne geçmek için gerçekleştirilebilecek faktörler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kullanıcılara voltun düşürülmesi önerilmektedir.
  • Elektronik sigara Antalya ürünleri arasında boğaz yanmalarına sebep olan bir diğer faktör ise nikotin oranıdır. 18 miligram ve üzerinde kullanılan likitler boğazda yanma hissini arttıran faktörler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kişilerin boğazda yanma gibi problemler ile karşılaşmamaları için likitlerdeki oranı 9 ya da 12 miligram şeklinde kullanmaları büyük fayda sağlamaktadır. Nikotin oranı doğru ayarlanan elektronik sigaralarda şiddetli boğaz yanmaları ile karşılaşabilmek mümkün olmamaktadır.
  • VG PG oranı adı verilen değerler de yine boğazda yanma hissinin oluşmasına sebebiyet vermektedir. VG oranının düşük PG oranının yüksek olması gibi durumlar boğazda yanmalara sebep olabilmektedir. PG yüksek bir şekilde ayarlandığı takdirde boğazda tahriş ya da yanma gibi durumlar meydana çıkabilmektedir. Elektronik sigara kullanımı gerçekleştiren kişilerin bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmaları adına PG oranı düşürmeleri VG oranını da yükseltmeleri tavsiye edilmektedir.

elektronik sigara antalya, antalya elektronik sigaraantalya elektronik sigara satılan yerler, elektronik sigara antalya satış noktası

1 thoughts on “Elektronik Sigara Antalya Bayisi”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?