Elektronik Sigara Likiti Antalya

Antarctic mountains

Cihazımla Uyumlu Likit Hangisidir?

Cihazımla Uyumlu likit hangisi diye düşünüyorsanız bu yazımızda sizlere detaylar ve örnekler veriyor olacağız. “Hangi elektronik sigara  likitini kullanmalıyım, likit tavsiyesi istiyorum, bana salt likit önerir misiniz?, düşük nikotinli likit önerir misiniz?, cihazım için hangi likit daha uygun” gibi sorularla neredeyse her gün karşılaşıyoruz.  Elektronik sigara içmeye yeni mi başladınız?

Cihazımla Uyumlu Likit Hangisi?

Kısaca açıklarsak İki (2) çeşit likit bulunmaktadır.

Bunlar;

1) Normal vape likitler.

2) Salt likitler.

 

1) Aldığınız cihazınız büyük ve yüksek buhar performansı sağlıyorsa ve isminde “pod” geçmiyorsa sahip olduğunuz cihaz Normal vape mod cihazdır. Cihazınızla uyumlu likit çeşitlerini araştırırken aramanızı normal likit olarak yapabilirsiniz.

Normal Likit kullanan cihazlara örnek verirsek: Vaporesso Revenger, Vaporesso Revenger X, Smok Alian, SMOK AL85 , Vaporesso Luxe 2.

Normal Vape cihazınızın kullandığı likitlere buradan ulaşabilirsiniz. (0 mg, 3 mg, 6 mg, 9 mg ve 12 mg nikotin seçenekleri mevcuttur.)

 

2) Cihazınız nispeten daha küçük ve boğaza yüksek vurum sağlıyorsa ve isminde “pod” geçiyorsa sahip olduğunuz cihaz pod mod cihazdır. Cihazınız ile uyumlu likit olarak Salt Likitleri araştırabilirsiniz.

Örnek cihazlar: Nord Pod, Caliburn Pod, Minifit Pod, Renovo Zero Pod

Pod cihazınızın kullandığı likitlere buradan ulaşabilirsiniz. (35 mg ve 50 mg nikotin seçenekleri mevcuttur.)

Antalya Likit bölge bayiliği yapmakta olduğumuz firmamız ile Antalya’nın Tüm ilçe ve bölgelerine teslimatımız bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerine yine aynı şekilde kargo ile teslimat yapmaktayız.

Cihazınıza en uygun likit için öneri ister misiniz? Bize Whatsapp veya iletişim formu üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Al - Satınal
Merhaba Likitler Hakkında Bilgi Almak İster misin?